niedziela, 15 grudnia 2013

WYNIKI MIKOŁAJKOWEGO ROZDANIA

Nasza mikołajkowa zabawa dobiegła końca. Dziękujemy Wam serdecznie za wszystkie podpowiedzi na świąteczne prezenty dla naszych milusińskich :) Same wiecie, że wybór kreatywnej, niedrogiej i radującej dziecko zabawki to nie lada sztuka! Moja dwumiesięczna córcia dostanie w tym roku książeczkę z pacynką na paluszek, o przygodach pająka Poldka :) Ciekawa jestem czy ten drobiazg spodoba się Małej. 

A naszą nagrodą otrzyma : MAMAJANKA - ta skarbnica pomysłów spodobała nam się najbardziej :) Prosimy o podanie adresu pod który powędruje paczuszka z nagrodą. Mam nadzieję, że kuchenny zestaw świąteczny przyda się Wam, no i poprosimy o fotki pierniczków które wspólnie przygotujecie :) 


Wszystkim Wam życzymy spokojnych i radosnych przygotowań do nadchodzących Świąt. Kubek melisy i kilka głębokich wdechów, a zniesiecie stertę zakupów (zapewne internetowych), domowe porządki, kuchenną krzątaninę, marudnego męża, a nawet dobre rady teściowej ;)

Patrycja i Justyna

2 komentarze:

  1. :D pierniczki już są - można podejrzeć na blogu - ale obiecuję zdjęcia kruchych albo maślanych jak nagroda dotrze! dziękuję!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nominacja Liebster Blog Award!
    Zapraszam
    http://wymarzona-rodzinka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz!