niedziela, 14 kwietnia 2013

PAMIĘTNIK OKRUSZKA


Drogie Mamy! 
Czytacie mądre książki o ciąży i porodach, kupujecie poradniki, gazety, radzicie się lekarzy i położnych, swoich przyjaciół i rodziców. A co powiecie na świeże informacje z pierwszej ręki? Tak, tak, przyszedł czas na mój pamiętnik. Moje odczucia i przemyślenia. To jak ja widzę i słyszę świat z maminego brzuszka. 

buziaki i przytulasy

Okruszek mamy i taty 

Tydzień szósty 


No wreszcie! Rodzice dowiedzieli się, że jestem już u mamy w brzuszku! To znaczy na razie jestem tylko małą kropką... Ale sami zobaczą co ze mnie wyrośnie! Mama krzyczała coś o dwóch kreskach na jakimś teście, tata mocno ściskał mamę i strasznie głośno się śmiali. Mama od razu zadzwoniła do jakiegoś pana lekarza i umówiła się na wizytę, żeby potwierdzić moją obecność! Ah, niedowiarki... Cieplutko tu i milutko w brzuszku mamusi, zadomowię się tu na dłużej. Biedna mamusia, po pracy pojechała do jakiejś strasznej pani, która ukuła ją igłą, pobrała krew i powiedziała, żeby jutro przyjść po wyniki. 
Obudziliśmy się z mamą bardzo wcześnie. Tatuś zrobił nam śniadanko, a zaraz potem pobiegliśmy z mamą po te wyniki. Wiem już o co chodziło... Jak dzidziuś taki jak ja, pojawia się w maminym brzuszku, to u mamusi wzrasta poziom tego...hmm... hormonu beta HCG... I jak jest go odpowiednio dużo, to wiadomo że jestem tu na pewno! Oj ci rodzice... A wieczorem jeszcze sam pan doktor musiał mamę zbadać i teraz dopiero mama popłakała się z radości. Nie płacz mamusiu! Wszystko będzie dobrze! Ale mamie łzy kapały na spódnicę. Masowała brzuszek i mówiła do mnie : Mój mały Okruszku... rośnij zdrowy i silny. I tak zostałem Okruszkiem :) 

4 komentarze:

 1. Gratuluję! Będę zaglądać i trzymam już mocno kciuki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie! Zapraszam do nas w wolnej chwili :)
   Trzymanie kciuków baaardzo wskazane - za bloga, za Okruszka i za moje zmagania :)

   P.

   Usuń
 2. LIEBSTER AWARD! Zapraszam do mnie po szczegóły! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz!