wtorek, 11 marca 2014

Konkurs dla kreatywnych WYNIKI

Drogie Mamy i Drodzy Tatusiowie, 

Ogłaszamy wyniki Konkursu dla kreatywnych. Przypominamy, że do wygrania był zestaw różności, które mogą się przydać do kreatywnych zabaw z dzieckiem i nie tylko:) Losowanie po raz pierwszy (ale na pewno nie ostatni) odbyło się z pomocą naszej Sierotki - Hani. 
Zwyciężczynią została Marta Górecka (zobaczcie koniecznie blog Marty:) i to do niej powędruje nasz zestaw. Bardzo się cieszymy ze wszystkich zgłoszeń i tego, że zechcieliście podzielić się z nami pomysłami na kreatywne zabawy. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do naszych następnych zabaw, które pojawią się wkrótce:)

Patrycja i Justyna

2 komentarze:

  1. Gratulacje! Marta, cuda robisz na tym swoim blogu! Wspaniała zabawa dla każdego małego kucharza! Nigdy bym nie pomyślała, że można USZYĆ pizzę czy tort! O patelni i jajku sadzonym już nie wspominając. Powinnaś to opatentować :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo się cieszę z wygranej bo uwielbiam tworzyć:) dzisiaj otrzymałam już paczkę z nagrodą i tu wielkie uznanie dla Patrycji i Justyny, bo rzeczy zostały pięknie zapakowane:) aż miło otwierać taki prezent:) jestem bardzo zadowolona z tych różności i zastanawiam się co nich wszystkich zrobić:) bardzo dziękuje za komentarz i cieszę się, że podoba się to co robię:) zapraszam do odwiedzania mojego bloga, będę tam umieszczać m.in. zdjęcia wykonanych rzeczy z otrzymanego zestawu:) Dziękuję Patrycji i Justynie za wspaniałą nagrodę i pozdrawiam ciepło:))

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz!